G&H Plus s.r.o. - Výroba papírových krabic a výseků
MENU
Bookmark and Share
Úvod -> O firmě

 

Specializuje na kartonové obaly a papírové krabice  již  20 let. Vyrábíme kartonové obaly a papírové krabice na zakázku dle přání zákazníka v malých  a středně velkých seriích .  Rádi a ochotně vám vyrobíme i jiné výrobky z vlnité lepenky,výseky různých rozměrů a tvarů, matrice dle vzorku nebo návrhu, obaly z výsekových raznic nebo kartonové mřížky.Garantujeme našim zákazníkům flexibilitu a spolehlivost. Dodáváme lepenkové obaly  pro  postupný  odběr,  dle potřeby  odběratelů. Hlavním partnerem pro dodávky vlnité lepenky je skupina Smurfit Kappa.

 

V oboru podníkáme  již  20 let.

Kartonové obaly - kvalitní zakázková výroba

Máte produkt, potřebujete pro něj obal ?  Neváhejte nás kontaktovat.

Krabice dle normy FEFCO vám nevyhovují? Ukažte nám produkt, na který potřebujete obal a spolehněte se na nás. 

Naše firma vám  vyrobí na zakázku  kvalitní  kartonové obaly  – přesně podle vašich požadavků a představ. Produkty od nás jsou lehké, praktické a pořídíte je velmi levně.

Kartonové obaly mají několik výhodných vlastností oproti jiným alternativním materiálům - kartonové obaly jsou lehké, praktické, levné, šetří životní prostředí. Při výrobě používáme tří , pěti-vrstvé a mikrovlny několika barevných kombinací (hnědo-hnědá, bílo-hnědá, mramor-hnědá a modro-hnědá).

Kartonové krabice - bohatý sortiment

Prostorné kartónové krabice mají oproti jiným alternativním materiálům celou řadu výhod. Jak už bylo zmíněno, k jejich přednostem patří lehkost a praktičnost, a navíc jsou velice šetrné k životnímu prostředí. 

U nás platí slovo zákazníka, a proto na základě jeho přání a požadavků vyrábíme kartonové obaly a papírové krabice různých tvarů či rozměrů.   Každý výrobek  můžeme vyrobit  ve středně velké  sérii  /řádově několika  tisíc  kusů/   Rádi a ochotně vyjdeme zákazníkům vstříc také v případě, požadují-li například i jiné výrobky z vlnité lepenky (včetně veškerých obalů pro nejrůznější účely), výseky rozmanitých velikostí a tvarů, kartonové mřížky nebo matrice podle vzorku či návrhu.

Mezi naše nejčastější kartonové obaly patří:

  • kartonové obaly a papírové krabice různých velikostí  dle katalogu FEFCO
  • matrice dle vzorku a návrhu
  • veškeré obaly z vlnité lepenky pro nejrůznější účely
  • obaly z přesných výsekových raznic
  • kartonové mřížky z vlnité lepenky
  • proklady

Možnosti využítí kartonových krabic

Praktické a užitečné papírové kartony se hodí nejen při stěhování nebo k odkládání přebytečných a momentálně nepotřebných věcí, možnosti jejich uplatnění jsou mnohem širší. Spektrum použití zahrnuje také kanceláře nebo archivy – zde se používají k ukládání šanonů, spisů nebo různých dokumentů. Jsou skvělé rovněž do každé domácnosti, vhodně můžeme kartonové krabice umístit například do šatny.
 

Kontakt a adresa

Kartonové obaly si můžete objednat buď telefonicky, emailem nebo osobně. Rádi a ochotně vám poradíme, odpovíme na vaše dotazy, vyrobíme kartonové obaly, papírové krabice či další výrobky přesně podle vašich představ. Používáme osvědčené kvalitní materiály a vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Těšíme se na spolupráci.

 

 

Spokojený zákazník – naše priorita

Každý klient, který si u nás výrobu kartonových obalů objedná (telefonicky, osobně nebo e-mailem), se může spolehnout na přesné dodržení termínu zakázky. Veškeré produkty vyrábíme ve vysoké kvalitě – za rozumnou cenu. Využíváme pouze osvědčené materiály, od ověřených dodavatelů. Naše zboží je distribuováno po celé republice.

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies
Doporucujeme: Penzion Pardubice -  Lesní a zahradní technika -  Mopedy, skůtry a motocykly -  kontejnery -  Povlečení, bytový textil, prostěradla -  Střechy na klíč -  ,,